طراحی سایت در تهرانپارس

طراحی سایت در تهرانپارس

متخصصان طراحی سایت در تهرانپارس با ایجاد سایت این امکان را به شما می دهند که در کمترین زمان و با پرداخت کمترین هزینه برای ایجاد سایت، طراحی سایت در تهرانپارس سفارش های شما را به صورت انلاین دریافت کرده و با توجه به خواست کارفرما به طراحی سایت مورد نظر میپردازند.

اگر میخواهید وبسایت شما در صفحه اول موتور جستجو قرار گیرد و بازدید چشمگیری داشته باشید شرکت طراحی سایت تهرانپارس با داشتن متخصصان با تجربه با رعایت سئو این امکان را در اختیار شما قرار میدهند. 

طراحی سایت در تهرانپارس

مزایای طراحی سایت

دسترسی راحت تر و سریعتر برای همه بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی

تبلیغات به روش های مختلف و جدید

افزایش اعتبار و ایجاد فضای مناسب بازاریابی مشاغل

کاهش هزینه های اضافی

ایجاد ارتباط وسیع تر و اطلاع رسانی گسترده تر

امکان ارائه خدمات  و…

طراحی سایت در تهرانپارس

طراحی سایت ریسپانسیو

متخصصان طراحی سایت در تهرانپارس از روش ریسپانسیو یا واکنشگرا برای سایت ها استفاده می کنند. متخصصان طراحی سایت ریسپانسیو با این روش باعث میشوند که طراحی دکمه و متون و.. سایت شما در هر سایز صفحه نمایشی مناسب با آن بزرگ یا کوچیک و به راحتی بارگذاری شود. حالت چرخش در سایت های ریسپانسیو تاثیری در بارگذاری نداشته باشد. در حالت ریسپانسیو کاربر نیاز به اسکرول یا زوم کردن بیجا ندارد.

طراحی سایت در تهرانپارس

طراحی سایت شرکتی در تهرانپارس

 برای کارفرمایانی که تازه شرکت تاسیس کرده اند پیشنهاد می شود که به طراحی سایت شرکتی بپردازند. متخصصان طراحی سایت تهرانپارس با طراحی سایت شرکتی اطلاعات تماس، آدرس، مشخصات و پروژه های شرکت شما را در سایت جای می دهند تا تبلیغ شود و کسانی که میخواهند با شما شراکت کنند در اولین مراجعه به خوبی شرکت شمارا بشناسند.

طراحی سایت در تهرانپارس

طراحی سایت فروشگاهی در تهرانپارس

کسانی که فروش محصول بدون محدودیت زمان میخواهند باید از سایت استفاده کنند و به طراحی سایت فروشگاهی بپردازند. متخصصان طراحی سایت تهرانپارس با راه اندازی سایت به صوت فروشگاهی در واقع محصولات شما را در سایت با کمترین هزینه تبلیغ کرده و به زیبا ترین حالت ممکن در سایت میگذارند تا مشتریان را به خود جذب کرده و باعث فروش محصولات شما شوند.

یکسری عواملی که در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت زیادی دارند عبارتند از تصویرها، ویژگی ها، دسته بندی مناسب، کادر جستجوی کالا، ثبت نظرات و..

کارشناسان طراحی سایت با طراحی سایت فروشگاهی در واقع این امکان را به افراد می دهند که به صورت شبانه روزی و بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی به خرید محصولات بپردازند.

مشتریان می توانند از طریق سایت فروشگاهی هر نوع محصول موردنظرشان را با هر اندازه و تعداد دلخواه به راحتی سفارش دهند و منتظر دریافت محصول موردنظر در محل انتخابی خود باشند.

طراحی سایت در تهرانپارس

سئو سایت در تهرانپارس

بالا بودن وب سایت باعث افزایش تعداد بازدید کننده های سایت و افزایش اعتبار سایت می شود. طراحان سایت با رعایت مجموعه ای از  استانداردها و تولید محتوای مناسب و کپی مشده باعث می شوند سایت شما را در صفحه ی اول موتورهای جستجو قرار گیرد. با بازدید و رضایت کاربر به یک مشتری دائم  تبدیل میشود و تاثیر مثبتی برای سئو سایت شما دارد.

طراحی سایت در تهرانپارس

ادمین سایت

وب سایت ها برای اینکه روز به روز پیشرفت کنند نیاز به پشتیبانی دارند. بروزرسانی و نصب و خذف افزونه ها و بهبود وضعیت سئو و… مواردی است که ادمین برای مدیریت سایت انجام میدهد.

قیمت طراحی سایت در تهرانپارس

قیمت طراحی وب سایت بر اساس میزان زمانی که به پروژه اختصاص میگیرد متفاوت است. هزینه سایت به این موضوع بستگی دارد که سایت دارای چه امکاناتی باشد و علاوه بر این قیمت سایت های شرکتی و فروشگاهی متفاوت است.

طراحی سایت در تهرانپارس

ادمین اینستاگرام در تهرانپارس

ادمین اینستاگرام در تهرانپارس برای مدیریت پیج اینستاگرام باید تخصص و تجربه کافی داشته باشد زیرا اینستاگرام فضای مناسبی برای برندیگ محصولات و خدمات شرکت شما و همچنین بازاریابی و فروش است. برای دریافت بازخورد عالی و مثبت از اینستاگرام نیاز به ادمین اینستاگرام در تهرانپارس است که با تولید محتوای مناسب و جذاب، تحلیل آماری اینستاگرام و استراتژی محتوای مناسب پیج شما را به اوج برساند.

وظایف ادمین اینستاگرام

تولید محتوای حرفه ای

افزایش فالوور و لایک و کامنت

خلاقیت در محتوا

حفظ امنیت پیج

استفاده از هشتگ ای درست و مناسب

مدیریت تبلیغات پیج

توانایی استفاده از نرمافزار های گرافیکی

Shopping Basket