اگر شما عزیزان مشاوره یا روانشناس باشید بیشتر کلمه کلیدی های طراحی سایت روانشناسی یا مشاوره طراحی سایت آنلاین را سرچ می کنید و صددرصد با انواع مختلفی از سایت ها روبرو شدید که همه کارهای طراحی سایت روانشناسی را انجام می دهند و حتما هم وقتی شما عزیزان دارید این نوشته را می خوانید پس صددرصد بی دلیل نیست حتما دنبال یک طراحی وب سایت روانشناسی هستید

برای توسعه کار خود و حتی این که شما یک سایت روانشناسی داشته باشید صددرصد به شما عزیزان در روند کارهای شما کمک خواهد کرد تا شما بهترین خدمات را از خود نسبت به مراجعه کننده های خود ارائه بدهید. و حتما تاکنون خیلی مصمم هستید برای ثبت طراحی سایت کلینیک روانشناسی که شرکت وبیتال به شما عزیزان حتما کمک خواهد کرد که به شما بهترین ها را ارائه خواهید داد و همیشه یکی از مشکلات که شما عزیزان با آن در ارتباط هستید

این بود که طراحان سایت یکی از نیازهای اساسی روانشناسان و روانپزشکان را نمی داند و فقط یک سایت می زند ولی شما حتما قبل از انتخاب شرکت باید این را در نظر داشته باشید که شرکت مناسب را انتخاب کنید با سابقه بالاو نمونه کارهای حرفه ایی و تخصصی و از آنجایی که سایت شرکت وبیتال خدمت شما عزیزان سال هاست که در این زمینه فعالیت دارد به شما عزیزان این تضمین را می دهد طبق خواسته و نیازهای شما برای شما طراحی سایت روانشناسی و طراحی سایت روانپزشکی را طراحی می کنیم

ما در کنار شما عزیزان خواهیم بود و صفر تا صد آن را آموزش خواهیم داد و کیفیت بالا و طراحی سایت روانشناسی ارزان با کیفیت بالا خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد تا هم شما عزیزان در هزینه طراحی سایت روانپزشکی خود صرفه جویی کرده باشید و هم در طراحی سایت ارزان روانشناسی خود که هم بتونید آینده شغلی خودتان را تضمین کنید. پس اگر شما عزیزان روانشناس هستید و به فکر آینده خودتان هستید پس صددرصد این مقاله را تا آخر بخوانید.

چرا روانشناسان باید سایت داشته باشند؟

تا حالا از خودتان این سئوال را پرسیده اید که چرا اصلا یک روانشناس باید طراحی سایت داشته باشد؟ اصلا به چه دردش میخوره؟ طراحی سایت روانپزشکی مگه مراجعه کننده فقط به صورت غیر حضوری نمیاد!!! و در حالی که ما می تونیم از طریق اینستاگرام یک صفحه به صورت رایگان داشته باشیم؟ ولی ولی!!!! آیا می دونستی که فضای مجازی و اینستاگرام فقط کاربران مخصوص به خودش را دارد یعنی فقط کسایی که در فضای مجازی فعالیت دارند و یا دارند

این اپلیکشن ها را می توند استفاده کند در غیر این صورت تعداد محدودی از آن ها استفاده می کند مابقی درسترسی ندارند و شما عزیزان آیا می دانستید اگر تمرکزتون را فقط روی اینستاگرام بذارید بازار هدف بزرگتری را که پیش رو دارید را از دست می دهید. و همانطور که خودتون می دانید وقتی به دنبال چیزی هستید صددرصد از خود گوگل شما کمک می گیرید یا اینستاگرام ؟ خب صددرصد جوایتون معلوم شما از گوگل هر آنچه بخواید سرچ می کنید بدون وقت تلف کردن براتون پیدا می شود و همه ای کاربران به آن دسترسی دارند تا فضای اجتماعی پس حتما طراحی سایت در روانشناسی به شما عزیزان کمک بزرگتری می کند.

کلینیک روانشناسی آنلاین

شاید این سوال برای شما بوجود آمده باشه که اکثرایت مردم چطور می توند ما را پیدا کند خب همانطور که شما عزیزان می دانید فقط تابلو روانشناسی به شما عزیزان کمک نمی کند بلکه شما صددرصد به سایت هم نیاز دارید و صددرصد برای اینکه دنبال یک تبلیغ برای کلینک روانشناسی خود هم باشید باز هم آن را در گوگل سرچ می کنید

پس خودتون هم هر آنچه لازم دارید را در گوگل سرچ می کنید و این هست کسی که دنبال مطب روانپزشکی یا روانشناس و کلمات دیگر باشد صددرصد در خود گوگل آن را سرچ می کند و آن را پیدا می کند و این را هم در نظر بگیرید زمانی که شما سایت خودتان را راه اندازی می کنید مثل این هست که دقیقا کلینک روانشناسی خود را راه اندازی کردید و از آن بیشتر مراجعه کننده خواهید داشت و خود این راه درست برای جذب مخاطب شما عزیزان هست.

مزایای طراحی وب سایت روانشناسی

امکانات طراحی سایت روانشناسی

برای که شما یک طراحی سایت در روانشناسی مناسب طراحی کنید نیاز دارید که حتما آن را ایجاد کنید با این امکانات مورد نیاز را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد:

1_ انتخاب نام مناسب برای طراحی سایت روانشناسی

نام شما باید کوتاه و جذاب باشد یا میتونید نام کلینیک کوتاه و جذاب به کار ببرید و یا حتی از نام خانوادگی خودتون هم می تونید اشتفاده کنید.

2_ لوگوی اختصاصی

خب همانطور که می دانید یک لوگو برند شماست مثلا وقتی اسم مرسدس بنز میاد یاد لوگو آن می افتاد لوگو شما باید استاندار باشد و زیبا باشد در طراحی وبسایت روانشناسی باید یک لوگو خاص خود را معرفی کنید.

3_ طراحی صفحه اصلی

اتاق کلینیک شما صددرصد یک فضای فوق العاده جذاب هست برای اینکه برای بیماران یک فضای جذاب و آرامش بخش باشد که همین حس را به مخاطب خود منتقل کند باید در طراحی سایت وب سایت روانپزشکی فضای آن کاملا التیام بخش و آرامش بخش باشد با طراحی گرافیکی فوق العاده بالا در طراحی سایت در روانپزشکی را بوجود بیاورد با تخصصی ترین و حرفه ایی ترین ها همراه باشید.

از جمله مواردی که در طراحی سایت مورد نیاز:

4_وبلاگ یا مقالات روانشناسی

خوب همانطور که شما عزیزان می دانید یک روانشناس نیاز دارد که راه جذب از طریق دانش و تخصص خود از طریق مهارت ها و توانایی های که از این طریق به آسانی مشتری جذب می شود. زیرا در این مورد هر چقدر تولید محتوا باکیفیت تر یکی از اصلی ترین روش های هست که عامل موفقیت در طراحی سایت روانشناسی هست.

5_ تماس با ما

این بخش از اسم هم پیدا هست بخشی که شما می تونید تمامی اطلاعات تماس خود را در آن وارد کنید.

6_ پشتیبانی آنلاین

هر گونه مشکلی برای شما عزیزان ایجاد می شود از طریق پشتیبانی پاسخ داده می شود و شما با استفاده از ادمین پاسخگویی هیچ مشکلی نخواهید داشت.

7_ سیستم ثبت نام موبایل و ایمیل

این کاربران می توند اطلاعات ارزشمند خود را از طریق ایمیل یا موبایل ثبت کند که شما تمامی اطلاعات مربوط به ایمیل و نام و شماره تماس از کدام شهر هستند هم برای شما عزیزان در طراحی وب سایت روانشناسی در اختیارتون قرار می گیرد.

8_ صفحه خدمات مشاوره

صفحه ای که در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد از نظر گرافیکی و تخصصی در طراحی وبسایت روانشناسی طراحی میشود در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

9- رزرو آنلاین وقت

شما در طراحی سایت کلینیک روانشناسی بدون محدودیت زمان وقت می دهید.

10_ پرداخت آنلاین هزینه

برای اینکه زمان شما هدر نرود شما عزیزان می تونید این قسمت پرداخت آنلاین را داشته باشید تا اول هزینه پرداخت شود بعد مشاوره داده شود.

11_ فروشگاه آنلاین

شما می تونید اگر پکیچ دوره ای هم دارید در آن به فروش برسانید.

12_ دوره های آموزشی آنلاین

برگزاری کارگاه ها و یا دوره ها یک منبع کسب درآمد دیگر هست.

13_ رزمه روانشناسان

که از جمله مشخصات در طراحی سایت روانشناسی نام . نام خانوادگی، عکس، تحصیلات، رشته، زمینه کاری، بیوگرافی، مقالات و…

که شما عزیزان برای یک طراحی سایت روانشناسی به رعایت تمامی نکات و تولید محتوا فوق العاده و سئوسایت فوق العاده نیاز دارید تا در صفحات برتر گوگل قرار بگیید.

Shopping Basket