با طراحی سایت ورزشی و طراحی سایت تهران میتوان این انتظار را داشت که رشته های ورزشی مختلف را به مردم معرفی کرد و سطح آگاهی مردم را ارتقا داد.

چرا سایت ورزشی

با آنلاین شدن همه ی کسب و کارها ورزش نیز از این کارعقب نمانده و وارد فضای مجازی شده است .

دیگر مردم مثل قبل برای پیدا کردن اطلاعات و آموزش های ورزشی درشهرخود به دنبال آدرس باشگاه وسالن درکوچه وخیابان نمیگردند. آن ها یاد گرفته اند چگونه با یک سرچ ساده به نتایج مورد علاقه شان برسند .

اگر شما هم صاحب کسب و کارهای ورزشی هستید بهتر از هرچه زود تر به فکر طراحی سایت خودتان باشید.

اهمیت طراحی سایت ورزشی

طرفداران رشته‌های ورزشی علاقه دارند که به صورت لحظه‌ای از اخبار و نتایج بازی‌ها با خبر باشند. از این رو، به روز بودن اطلاعات سایت‌های ورزشی بسیار مهم است و سایت‌های ورزشی طراحی سایت در تهران باید به طور مدام و لحظه‌ای محتوا بروز در سایت خود بارگزاری و اخبار جدید را اطلاع‌رسانی کنند.

مابرای طراحی سایت باید به این نکات دقت فراوان داشته باشیم؟

امکانات سایت ورزشی

  1. طراحی وب‌سایت بصورت ریسپانسیو و واکنش‌گرا مخصوص موبایل و تبلیت.
  2. طراحی صفحه اعلام نتایج مسابقات داخلی و خارجی.
  3. طراحی صفحاتی برای درج محتواهای مربوط به تاریخچه‌ی ورزش‌ها.
  4. طراحی صفحاتی مخصوص درج اخبار ورز‌ش‌ها و بازیکنان.
  5. طراحی صفحه‌ای مختص درج تصاویر و ویدئو از مسابقات در حال برگزاری و مسابقات اجرا شده.
  6. طراحی بخش درج رزومه شرکت و تماس با ما برای تعامل بیشتر کاربران با برند شما.

سئوسایت های ورزشی

مسلماً سایت‌هایی بیشترین بازدید و جذب را دارند که در صفه اول گوگل و در ردیف‌های بالایی نتایج جستجو گوگل قرار داشته باشند. علمی که موجب می‌شود یک سایت ورزشی در گوگل رتبه بهتری پیدا کند و به صفحه و ردیف‌های اول گوگل برسد، سئو سایت ورزشی نام دارد.

برای بازدید و جذب بیشتر، سایت ورزشی شما باید به جایگاهی برسد که بعد از جست و جو کلمات ورزشی و مرتبط با ورزش، به عنوان اولین سایت پیشنهادی از سمت گوگل معرفی شود، در این هنگام مخاطب اول از هر سایتی به سراغ سایت شما خواهد آمد و بیشترین ورودی و بازدیدها متعلق به سایت شما می‌شود.

به دلیل جست و جو زیاد سایت‌های ورزشی و کلمات مرتبط به ورزش در گوگل، سئو سایت ورزشی و یا بهینه سازی سایت ورزشی بسیار مهم و قابل توجه است و به هیچ عنوان نمی‌شود از آن چشم ‌پوشی کرد و باید تمرکز بسیار بالایی روی سئو سایت ورزشی خود داشته باشید.

قیمت طراحی وب سایت ورزشی

برای سایت هایی که نیازبه فروش آنلاین دارندقیمت طراحی سایت ورزشی 8میلیون تومان وبرای سایت هایی که روی بسترفروشگاه نیستند 5میلیون تومان میباشد که این سایت هابایک سال پشتیبانی رایگان وهمچنین دامنه وهاست رایگان برای شمادرنظر گرفته شده است.

Shopping Basket