قیمت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت
 

اولین سوالی که پس از تصمیم گیری برای داشتن یک سایت به ذهن شما میرسه قیمت طراحی سایت است. همونطور که میدانید ما ایرانی ها اول از هر چیزی دنبال قیمت طراحی سایت اون هستیم بعد به فکر کیفیت اون محصول می افتیم.

من میخوام توی این مقاله کلا بحث قیمت طراحی سایت را براتون جمع کنم بعد خوندن این مطلب دیگه سوالی راجب قیمت نبینم.😂

اول از همه اگه پولتون زیاده شمارو به قیمت طراحی سایت  اختصاصی کدنویسی ارجاع میدم.

 

قیمت طراحی سایت اختصاصی (کد نویسی شده)

سایت هایی که یک برنامه نویس به صورت کاملا اختصاصی و مطابق با فروشگاه و یا شرکت شما طراحی میکنه سایت اختصاصی گفته میشه. این سایت ها بخاطر اینکه یک برنامه نویس انقدر باید کد بزنه که دیگه چشاش نبینه گرونه. قیمت هاشون هم از 10 میلیون تا الی یوم الاخر 😂 شروع میشه. به طور میانگین یه سایت اختصاصی هم زمان بیشتری برای طراحی میبره هم قیمت های بالاتری داره که حدودا برای شما 30 تومن درمیاد.

این سایت ها بسیار بسیار سایت های خوبی ان اگه بچه پولدار باشی.

حالا از خودت میپرسی که آااااقا من انقد پول ندارم ولی دلم سایت میخواد. پس چکار باید بکنم؟ نگران نباش عزیزم.

ما هر جوری شده شما رو صاحب یک سایت میکنیم حتی رایگان. 😃 رایگان که نه ولی قیمت هامون نسبت به بقیه خیلی ارزونه.

حالا که شمارو به قیمت های سایت های کد نویسی کامل ترسوندم میریم سراغ سایت های وردپرسی.

قیمت سایت وردپرسی (بدون کد نویسی)

خب سایت های وردپرسی اختصاصیه اختصاصی نیستن ولی مطمئنا برای شروع کار، کسب و کار هایی که تازه شروع به کار کردن بهترین انتخابه چرا؟ چونکه قیمت سایت وردپرسی خیلی پایین تر از کدنویسیه و تو مدت زمان کمتری طراحی میشه.

همینطور به صاحب سایت این کمک رو میکنه که بتونه بهتر سایتشو مدیریت کنه. همین دلایل بسه تا بفهمیم که سایت وردپرسی یه سر و گردن از کدنویسی بازدهی بهتری برای دو طرف هم طراح هم مشتری داره.

سایت های وردپرسی به سه دسته کلی تقسیم می شوند که شامل:

قیمت سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت

یک فروشگاه اینترنتی آنلاین که روی پلتفرم وردپرس طراحی شده باشد توسط تیم ما دقیقا مشابه دیجی کالا با تمام امکانات، و دارای تمامی صفحات خانه، محصولات، خدمات، نمونه کار ها، درباره ما، تماس با ما و بلاگ همچنین درگاه پرداخت و نماد اعتماد الکترونیک یک سال پشتیبانی رایگان و دامنه و هاست رایگان به قیمت 7.900.000 در نظر گرفته شده است.

 

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی
 

سایت های طراحی شده توسط تیم وبیتال با ظاهری کاربر پسند و امکانات فوق العاده با جدید ترین متد روز دنیا و دارای تمامی صفحات خانه، محصولات، خدمات، نمونه کار ها، درباره ما، تماس با ما و بلاگ است.این سایت ها با یک سال پشتیبانی رایگان و دامنه و هاست رایگان به قیمت 4.900.000 در نظر گرفته شده است.

قیمت سایت شخصی

هر فرد یا گروه فارغ از شرکتی یا فروشگاهی بودن به یک سایت شخصی نیاز دارند. که رزومه و فعالیت ها و اهداف خود را در آن به نمایش گذارند. این سایت ها با یک سال پشتیبانی رایگان و دامنه و هاست رایگان به قیمت 2.900.000 در نظر گرفته شده است.

 

Shopping Basket