طراحی سایت شرکتی

جهت اطلاع از قیمت و طراحی سایت شرکتی از طریق دکمه های زیر تماس حاصل بفرماید تا اطلاعات مورد نیاز شما را پاسخ داده شود.

طراحی سایت شرکتی

اگر شما به فکر رقابت با هم صنفی های خود هستید حتما لازمه کار شما یک وب سایت مختص خودتون باید داشته باشیدکه حتما حتما بایدانجام بدید چون همانطور که می دانید خیلی از شرکت های هم رده خودتون دارای ساییت هستند تا بتوند داخل فضای وب برند شوند و خیلی عرصه رقابت وبسبیت شرکتی زیاد شده که فعالیت های مشابه مثب شما راحت از طریق گوگل منبع درآمد کسب می کند. و این نکته رو همیشه به یاد داشته باشید که حتما لازمه یک کار داشتن یک وب سایت اختصاصی هست. در پروژه های طراحی سایت شرکت وبیتال علاوه بر طراحی سایت طراحی گرافیکی آن را هم ما انجام می دهیم طبق سلیقه شما عزیزان طراحی میشود. و ابنکه با استفاده از اصول کلی سئو شما را داخل صفحه اول گوگل با استفاده از رتبه بندی و طراحی گرافیکی درست اصولی شما را وارد بهترین های گوگل می کنیم. علاوه  بر این ها شما با استفاده از این امکانات و طراحی های دلخواه خودتون وب سایت فوق العاده اختصاصی را طراحی کرده اید.

خب!!! امروزه ساخت یک طراحی سایت شرکتی دیگر برای کسب و کارها یک کار پیچیده و سخت نیست بلکه خیلی جا افتاده هست چون اغلب کارها و صنف چه طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت درمانگاهی، طراحی سایت دامپزشکی، طراحی سایت کارخانه، طراحی سایت پیمانکار و… خیلی از آن ها استفاده میکند خیلی راحت از طریق همان میلیون ها پول بوجود می اورند. و می تونیم یکی از قالب های کسب و کار زیبا را وردپرس معرفی کنیم بنا به دلایلی این قالب ها خیلی زیبا و پیشرفته هیتند بنا به سلیقه شما هم طراحی می شوند.

طراحی سایت

سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی برای هدف های مختلفی طراحی می شود که از جمله چند مورد: 

ساخت سایتی که همیشه در دسترس باشد بدون قطعی و آپدیت در سریع ترین زمان، کاتالوگ های آپدیت و از جماه پیشتیبانی و سیستم های دیگر را میتوان نام برد.

شرکت وبیتال در خدمات طراحی سایت شرکتی با خلاقیت فوق العاده و جذابی پیش رو شده که خدمت شما عزیزان طراحی کرده باب سلیقه شما عزیزان.

طراحی وبسایت شرکتی یک بازدهی زمانی هست به عنوان نمونه حضور شراکت های مختلف آنلاین هم آن را طراحی کرده اند. شما اصلا با یک وب سایت تبلیغاتی که آگهی یا بنر شما عزیزان را تبلیغ می کند اشتباه نگیرید. بلکه طراحی وب سایت شرکتی اصلا با تبلیغات جلو نمی رود که این وب سایت های که فقط کارهای تبلیغات انجام می دهند.بلکه این شرکت تبلیغاتی ها به جای تمرکز روی یک محصول روی یک شرکت فقط  به تبلیغ از تبلیغ و اینکه این ها اصلا تبلیغ بازاریابی محصولات و خدمات را نمیکند فقط آنچه که شما انجام می دهید در شرکت را خبرهای شرکت را  و در زمینه افرادو کارکنان شرکت مطرح می شود. 

هدفی که یک شرکت در نظر گرفته بازتاب آن موفقیت شرکت و بازتاب سایت تقویت برند سازی آن اعتماد و اطلاع رسانی آن در مورد خدمات  و محصولات آن ها در نظر گرفته میشود.

شرکت وبیتال در طراحی سایت شرکتی طراحی جذاب منحصر به فردی برای شما عزیزان طراحی می کند البته بنا به درخواست شما عزیزان با انتخاب سلیقه شما طراحی می شود. 

مرحله های طراحی وب سایت شرکتی چیست؟

یک سری فرایند که چند مرحله دارند که این خدمات را بیرون سپاری می کند که شرکت طراحی سایت وبیتال طراحی سایت شما را انجام میدهد و کاملا بنا به سلیقه شما عزیزان طراحی می شود که کاملا با آنچه که شما می خواستید مطابقت دارد

مراحل طراحی وب سایت شرکت:

Wireframing

بخش مهم طراحی وبسایت در اپلکشین موردهای دیگری که طراحی سخت بزرگ دارند برای محکم شدت پروژه از خود وایر فریمینگ استفاده می شود هیچ سختی عیبی ندارد.

طراحی

طراحبن هر کدوم یک طراحی کاملی را انجام داده خدمت شما ارسال میکند مثل طراحی وبسایت شرکتی یا طراحی تایید یک قاب در سیم که قالب های مختلفی هم دارد.

کشف

این تحقیق کردن ها شامل طراحی و رقابت کردن مخاطبان زیادی در هر عرصه ای میشود که مثل تجزیه و تحلیل رقبا در هر نوع صنف و بازاری و چکیده طراحی ها

توسعه و تکرار

کسانی که یک وب سایت برای شما عزیزان طرحی میکند این را در نظر بگیرید که کاملا یک وب سایت شرکتی را طراحب می کند که خود این ها یک سری تغییراتی را لازم دارد.

بهینه سازی

ما با یک اصولی درست و روش فوق العاده ای برای شما عزیزان دل با اصول درست سئو شما عزیزان در گوگل از صفحات اول و رتبه بندی های گوگل قرار می دهیم.

راه اندازی

در یک طراحی سایت شما می تونید راه اندازی آن را ببیند که مطمئن باشید که نتایج حود را به صورت به روز میشود و این سایت فقط برای مشتریان و مصرف کنندگان نیست

باید ابزاری برای ماموریت های آن ها و آنچه که بدست آمده را به شما سهامداران عزیز و سرمایه گذران عزیز و شرکا انتقال بدهند که یک سری آموزشات جذاب برای شما عزیزان ارائه داده میشود که حالا برای استفاده بیشتر طراحی سایت شرکت یک وب سایت سفارشی برای شما عزیزان طراحی می شود که برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

بهینه سازی طراحی وب سایت شرکتی

سئو و بهینه سازی سایت برای طراحی سایت شرکتی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار هست که شما عزیزان هر چقدر سئو سایتتون بالا باشد طراحی سایت در شرکت نیز در طبقه بندی های اول گوگل قرار می گیرد و هر چقدر سئو خفن تر نتیجه پولسازی بیشتر و جذاب تری را هم در بر دارد.

اکثر موتورهای جستجو :

مطبی مورد نیاز خود را پیرا میکند و آن ها را با هم مرتبط کنبد و ربط بدید و سفحه اول گوگل آن را نشان دهید ولی خب اینجا یک نکته خدمت شما عزیزان ارائه می دهم بهینه سازی و سئو سایت شرکتی که از پر اهمیت ترین ها هست پس اینو حتما یادت باشه که سئو سایتتو بده به کسی که حرفه ایی برات انجام بده که خوشبختانه شرکت ما تا امروز جز یکب از شرکت های طراحی سایت شرکتی بوده پس اگر جز کسایی هستی که براشون مهم که در صفحه اول گوگل باشند و اهمیت زیادی براشون دارند و خیلی براتون مهم که کاربرهای زیادی از سایت شما دیدن کند پس باید به سئو سایت خیلی اهمیت بدیدو بنابراین لازم به ذکر شما عزیزان هست که طراحی سایت شرکتی گزینه ای خوبی برای منبع درآمد شما عزیزان هست.

وبیتال علاوه بر طراحی سایت شرکتی هم به سئو و بهینه سازی هم می پردازد پس نگران هیچی نباشید.

سایت شرکتی ارزان

خب یک موضوع اساسی که امروزه خیلی مطرح شده برای شما عزیزان این هست که امروزه طراحی یک سایت اونم در بازار اینترنتی امروزه که خیلی طراحی سایت شرکتی ارزان ولی با کیفیت بالا رواج داشته و خوشبختانه خیلی از مردم دیگر طراحی سایت شرکتی براشون مثل خیلی چیزهای دیگر که با تکنولوژی هست براشون عادی سازی شده و چه بسا که این مورد این روزها از ابزارهایی مثل سئو و تبلیغات استفاده میشود برای بهینه سازی گوگل و که هر کسی برای اینکه امروزه کسب و کارها حرفه ایی و پردرآمدی داشته باشد صددرصد به طراحی سایت شرکتی فکر می کند و اینکه این نکته را حتما در نظر بگیرید که هرکسی می خواهد در گوگل بهترین ها باشد و از نظر دیگر در گوگل دیده شود باید اصول بهینه سازی و سئو(SEO) حتما باید رعایت شود و حتی اصول درست گرافیکی و طراحی آن با استفاده از تجربه کاری و سئو سازی اصولی و مرتبط برای جذب بیشتر کاربران استفاده می کند که تاثیر زیادی می زارد ((اینقدر که تکنولوژی ماشالله بزنم به تخته داره پیشرفت میکنه کی حتی یک روز فکر میکرد که این چیزا وجود داشته باشه یا به ذهن انسان خطور کند.)) کاربران و افراد زیادی از طریق موبایل ها، تبلت ها، انواع رسانه دیگر در جستجو گر((جناب آقای )) گوگل سایت مورد نیاز خود را جستجو می کند خب برای اینکه ظاهر مناسب در طراحی سایت در گوشی  ایجاد بشود طراحی سایت ارزان شرکتی، ریسپانسیو فوق العاده حرفه ایی در تمامی فضاهای مجازی و همه رقیب ها نیاز می شوند.

شرکت طراحی سایت وبیتال شرکت طراحی سایتی هست که به طراحی سایت شرکتی ارزان می پردازد. 

ریسپانسیو چیست؟

ریسپانسیو یک نوع واکنش گرای هست که که همه ی فرایندهای طراحی سایت برای شما به ابعادها و شکل های که میخواید بو جود می آورد که شما عزیزان در هر صورت بتونید دسترسی سریع تری به سایت داشته باشید.

ریسپانسیو بودن سایت چه معنایی می دهد؟

ظاهر وب سایت شما در تمامی اپلیکشن ها برای شما عزیزان بالا بیاورد  مانند:(( تبلت، موبایل، لب تاپ و کامپیوتر…)) که مناسب و بهینه می شود.

طراحی سایت ریسپانسیو

خب با توجه به آمارهای سایت که امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های اینترنتی  مثل تلفن همراه هوشمند و تبلبت هست که خیلی مورد استفاده قرار می گیرد و روز به روز هم آپدیت می شود و دیگر به هیچ عنوان هیچ شک و شبهه ای نیست زیرا که شما با این دستگاه یک ضرورت را بوجود آوردید که و با استفاده از این موضوع شما برای خود یکسری اقدامات لازم را بدست آوردید که یکسری هزینه ها برای صرف هزینه موبایل و اپلیکشن ها برای طراحی سایت شرکتی که جز واکنش گرا بودن و یا ریسپانسیو بودن موبایل می باشد که بتواند هم در تبلت و هم در موبایل یا هر نوع دیگر از اپلیکشن ها بتونه نمایش داده بشود تا وب سایت شرکتی به خوبی نمایش داده شود که این نمایشگرها با صفحات هوشمند به خوبی سازگار هستند به طوری که در هم سازگاری سایت یکسان هستند و کاربران مجبور نیستند که همه قسمت های سایت را به طرفین رجوع کند و علاوه بر این ها یکی از موضوع های که در صفحه جستجوگر هست همین موتورهای جستجو هستند.

طراحی سایت شرکتی _ مرحله های انجام پروژه

وبیتال

رفع ایرادها

راه اندازی وب سایت فروشگاهی اینترنتی در دامنه اصلی

ارائه بهترین نسخه های اینترنتی و آزمایشی طراحی سایت 

که اعلام آن توسط مشتری 

تایید طرح های اولیه 

شروع بهترین طراح های

فروشگاهی و شرکتی

گفتگو ونیاز سنجی

ارائه اولیه طراحی سایت فروشگاهی 

سئو و بهینه سازی سایت

طراحی سایت شرکتی

همانطور که شما عزیزان می دونید برای اینکه هر کسب کاری نیاز دارید به اینکه دیده بشوید. از طرفی هم برای اینکه بخواید دیده بشوید باید یکسری از صفحات خود را توسط گوگل بهینه سازی کنید و این موضوع فقط شامل صفحات نیست بلکه باید کل سایت را بهینه سازی و سئو کرد تا بشه شما هم از طریق موتورهای جستجوگر دیده شوید پس اگر به دنبال یک بازاریابی یعنی یک برندینگ هستید برای اینکه شرکت شما در طراحی سایت شرکتی برند خود باشد باید حتما سئو شما خیلی جذاب و اصولی باشد تا افزایش بازدید سایت شما خلی بیشتر از آن چیزی باشد که شما توقع دارید. و فروش محصولات شما در سایت ها و خدمات کاهای مورد نیاز شما در طراحی سایت شرکتی ازان و با کیفیت طراحی سایت شرکتی بالایی برخوردار باشد.

و نکته خیلی مهم این هست که شما عزیزان با استفاده از کمک گرفتن از متخصصین سئو و بهینه سازی سئو بهترین انتخاب شما وبیتال هست.

که همه پروژه های بهینه سازی توسط شرکت وبیتال تهیه می شود برای شما عزیزان که شما را در صفحه رتبه بندی گوگل بالا بیاورد.

وباز اگر سوالی داشتید می تونید با مشاورین ما تماس بگیرید.

هاست پرسرعت

همانطور که می دانید لازمه هر سایت و نیاز اساسی آن دسترسی سریع سایت هست که اصل اساسی هر سایت هست که طراحی سایت سازمانی هست فقط یک سایت هست که باید سرعت بالا و کبفبت بالا و پرسرعت ترین ویژگب یک سایت خوب هست که طراحی سایت وبیتال انجام می دهد. 

دسترسی سریع و پر سرعت بودن یک سایت به معنای واقعی یک وب سایت شرکت برای شما عزیزان به وجود می آورد.

که ارائه بهترین سرویس های میزبانی که سازگار هستن با وب سایت شرکتی شما طراحی میشود فقط برای شخص شما.

پشتیبانی فنی مدوام

پشتیبانی اصولی طراحی سایت شرکتی همواره یکی از ویژگی که شرکت وبیتال به عهده دارد این هست که تمامی پشتیبانی و خدمات را به عهده دارد یعنی به این نیست که ما فقط طراحی وب سایت شرکت شما را به عهده داشته باشیم و دیگر ول کنیم شرکت وبیتال تا یکسال به طور مدوام رایگان پشتیبانی سایت شما را به عهده دارد.

ما ارتباط مدوام خود را با مشتری ها داریم خدمات شرکت وبیتال شامل پشتیبانی رایگان خواهد بود و همواره بروزرسانی میشود تا بابت به روز رسانی خیالتون راحت باشد.

بالاترین امنیت

امنیت یک سایت در هر زمینه ای از نون شب هم واجب تر هست و شما باید بابت اینکه کارهای خود را به شرکت وبیتال می سپارید ازاین نظر خیالتون راحت باشه بابت امنتیت پیچ که در بهره گیری از دانش علمی متخصصان در زمینه های مختلف این سیستم و تنظیمات امنیتی سایت که محتوای آن را بروز رسانی می کند که تنظیمات سایت و ارایه وب سایت امنیت طراحی سایت شرکتی که سرورهای مجهز هست که با بالاترین سرعت نصب میکنیم به شما ارائه می دهیم.

آیا سایت های طراحی شده در آینده قابلیت ارتقاء شدن دارند؟

خب یک خبر خوب این هست که با توجه به شرکت وبیتال طراحی سایت داینامیک هست و قابلیت به روز رسانی و تغییرات دارد.

پشتیبانی سایت شرکت به چه صورت هست؟

یکسال به صورت رایگان پشتیبانی می شوید.

از چه تکنولوژی های برای سایت شرکتی استفاده میشود؟

برای سایت ای شرکتی از سیستم محتوایی وردپرس از PHP استفاده میشود.

برای طراحی سایت شرکتی چه هاستی مناسب هست؟

وبیتال برای طراحی سایت شرکتی هاست وردپرس را پیشنهاد میدهد. 

سایت شرکتی طراحی شده تا چه مدت پشتیبانی می شود؟

وبیتال برای طراحی وب سایت شرکتی 1سال پشیتبانی رایگان برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته.

وبیتال همراه با طراحی سایت شرکتی چه امکاناتی را ارائه می دهد؟

وبیتال با طراحی سایت شرکتی به کاربران خودش یکسال دامنه رایگان می دهد و یکسال پشتیبانب رایگان اختصاصی.

در طراحی سایت شرکتی ورود اطلاعات هم صورت می گیرد؟

بله تمامی صفحات سایت دسته بندی شده و قسمت های مختلفی دارد آن دسته بندی را تقسیم بندی می کند که همه این ها مربوط به تیم وبیتال هست.

هدف داشتن سایت شرکتی

 • تبلیغات و درآمد از سایت ها
 • تجارت پولساز و سودآور
 • خدمات برای مشتریان عزیز
 • ارائه خدمات و محصولات برای شما مشتریان عزیز
 • معرفی کردن تمام محصولات
 • معرفی کردن تمام خدمات
 • یک برندسازی معتبر برای شرکت
 • و صرفه جویی در کم کردن نیرو های کاری و اضافه کردن نیرو های اینترنتی
 • فعالیت های 24ساعته بدون هیچ محدودیتی 
 • کم کردن مخارج و کم کردن نیروی انسانی در شرکت ها

امکانات طراحی سایت شرکتی:

 1. ریسپانسیو بودن (قابل نمایش بودن در همه اپلیکشن ها)
 2. صفحه درباره ما 
 3. صفحه طراحی سایت شرکت (ارتباط با شرکت)
 4. ارتباط با مشتری ها
 5. گالری تصویر راهنما مشتری ها
 6. امتیاز دهی به شرکت
 7. پرسش پاسخ به سوال های مشتری ها
 8. پشتیبانی سوالات به صورت آنلاین
 9. صفحه مخصوص سفارشات و محاسبه قیمت ها

طراحی سایت شرکتی چه مزیت های دارد؟

خدمات های بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی که محصولات و خدمات شما عزیزان را معرفی می کند که خیلی راحت شما عزیزان را در گوگل که باعث افزایش بازارها چه داخلی چه خارجی می شود.

امکان معرفی تماینده های شرکت و حتی میتوند به صورت آنلاین هم فرم را تکمیل کند.

طراحی سایت را ما میتونیم برای شما عزیزان به چند زبان ترجمه کنیم که خیلی راحت با کشورهای دیگر هم در ارتباط باشید.

معرفی دستاوردهای تاریخچه های شرکت ارائه رزومه جذاب و خیلی حرفه ایی به صورت تخصصی.

صرفه جویی در هزینه ها و دیگر نیازی به نیروهای انسانی زیاد نیست.

 

چرا باید از مشاوره طراحی سایت استفاده کنیم؟

برای طراحی سایت شرکتی شما مثل همه مشاغل نیاز دارید که با متخصصان آن حوزه صحبت کنید تا بتونید یک سایت خفن و جذاب طراحی کنید مشاوران طراحی سایت شرکتی ما در 24ساعت پاسخگو شما عزیزان هستند که شما راهنمایی کند برای داشتن یک سایت خوب خب همانطور که میدانید برخی از مدیران این باور را دارند که در فضای کسب کار موفق هستند نیازی به کسب کارهای صنتعی ندارند و فقط از طریق سایت درآمدهای میلیونی کسب می کند حتی اگر شما تصور کنید که خود مدیر تنها از سایت خود برمی اید حتما حتما باید یک مشاوره کسب کار را کنار خود داشته باشد چون اون به شخصه پر از تجربه ها هست.

کدام یک از سایت های شرکتی برای من مناسب هست؟

خب با توجه به خواسته شما ما میتونیم براساس کسب کارهای شما بهتون مشاوره بدیم که چه سایتی با چه امکاناتی برای شما مناسب هست.

آیا باید برای سایت شرکتی هم اینماد دریافت کرد؟

اگر فقط برای معرفی خدمات و محصولات می پردازید نیازی نیست ولی اگر علاوه براین موارد فروش محصولات هم هست بله نیاز هست.

آبا برای سایت شرکتی اپلیکشن هم طراحی می شود؟

درحال حاضر فقط  برای سایت های فروشگاهی امکان پذیر هست

آبا ارزان بودن قیمت سایت شرکتی نشان دهنده پایین بودن آن هست؟

خیر همه سایت ها ما باتوجه به سابقه از سایت ساز وبیتال از نماد و کیفیت بالایی برخوردار هستن ما همیشه برامون رضایت مشتری از همه چب مهم تر بوده.

آیا مهلت تست دارد؟

بله مهلت 7 روز می تونید تست کنید بعد از اتمام کار که اگر راضی نبودید ما براتون تغییرات را به دلخواه خود تغییر بدیم.

مزایایی سایت شرکتی؟

همانطور که شما عزیزان می دانید سایت شرکتی یکی از سایت های هست که به شما عزیزان کمک میکند تا محصولات خود را برای برند سازی کردن آن به خدمات محصولات خود معرفی کنید.

در این شرایط برای حضور در شرکت:

رقابت در وضعیت رقبا روزبه روز فعالیت ویژگی های مشتریان هست که برخی از آن ها این مراحل را برای فروش محصولات خود در نظر گرفت اند یک شرکت با مشتریان بالقوه خود میتوند تعامل برقرار کند.

طراحی سایت شرکتی چقدر زمان می برد؟

برای داشتن یک طراحی سایت حرفه ایی همانطور که شما عزیزان می دانید طراحی سایت شرکتی نمی توان به یک زمان خاص دانست چرا که این امکانات به مشتری های شما بهتر کمک خواهد کرد و برای یک کار حرفه ایی و عالی باید حدودا باید یک ماه طول کشید البته باز هم به قابلیت های مختلف می رسد تفاوت های بین طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی در چه چیزی هست؟

خب همانطور که از اسم طراحی سایت فروشگاهی پیدا هست طراحی سایت فروشگاهی فقط برای فروش محصولات هست که درگاه پرداخت دارد که حال طراحی سایت شرکتی به برندسازی شرکت و معرفی محصولات و خدمات شرکت می پردازدکه این خودش یکسری مزایا دارد که اصلا مزیت طراحی وبسایت شرکتی چی هست؟ برای چه چیزی طراحی وب سایت شرکتی استفاده می شود؟ همانطور که گفته می شود طراحی سایت شرکتی مثل ویترینی برای شرکت شما می باشد که اصلا نگران هیچ محدودیتی برای آن نباشید چون سایت اصلا محدودیت زمانی ندارد شما خیلی راحت حتی توی خواب هم پول در می اورید.

اهداف طراحی سایت شرکتی:

همانطور که می دانید این عوامل هدف آن ها از طراحی وب سایت شرکتی عموما یک برند تجاری هست که شرکت های بین آن همه رقبا باید برند خود را بالا برده و یک وب سایت فوق العاده حرفه ایی باید داشته باشند همانطور که شما عزیزان می دانید طراحی سایت به واقع برای برند خود خیلی موردها تقویت می کند که باعث تداوم آن می شود یم ب سایت تنها مورد و مجموعه ای هست که کلمه های آن برای فعالیت وجود دارد که کلمات آن برای پیرامون الان بهتر هست عملکردهای تجاری و بازرگانی آن شرکت را دارد که می توند به همه تصاویر یا فیلم های مختلف به تصویر بیاد که شما با استفاده از قرار دادن رزومه خود به عنوان نمونه های از پروژه های موفق اجرا شد توسط شرکت می توند از قدرتمند ترین های بازار برای رقابت به وجود بیاورد.

چرا ورد پرس را برای سایت شرکتی انتخاب کنیم؟

همانطور که شما عزیزان می دانید این آپدیت های که اخیرا در افزایش قدرت و عملکرد های آن می شود پشتیبانی کامل و زبان فارسی که جایگاه خیلی بالاتری دارد و نکته ای ک خیلی مهم هست همین هست که وردپرس یک سایتی که کاملا افزونه های فوق العاده جذابی دارد که شما می تونید یک سایت خفن و فوق العاده داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی به حد زیادی در قالب وردپرس هزینه هاش نسبت به بقیه سایت ها پایین ترهست ولی خیلی جذاب تر هست و همانطور که می دانید وردپرس از نظر امنیت و انعطاف پذیری آن در تمامی سیستم ها حرف اول می زند.

 

مشاوره طراحی سایت شرکتی:

از جمله شما می تونید با جلسه های پی در پی برای مشاوره طراحی سایت و به هدر نرفتن سرمایه های شرکت که اگر یک مدیر برای طراحی سایت خود بخواهید که آن به صورت آزمون و خطا عمل کند همانطور که شما می دانید قطعا یک هزینه زیادی را دریافت می کند. بنابراین برای جلوگیری از هد دادن هزینه های شما حتما حضور یک مشاوره الزامی است.

پنچ دلیلی هست که شما باید کار خودتون را به متخصص بسپارید؟

 1.  در وقت شما صرفه جویی شود(باید یک وب سایت شرکتی خیلی قوی و بهینه سازی داشته باشید)
 2. وب سایت شما عزیزان باید قابل اعتماد باشد( یادت باشد حتی اگر یک وب سایتی بسازی که قابل اعتماد نباشد باید حتما دست یک متخصص باشد)
 3. طرح های متنوعی دریافت می کنید( وب سایت باید خیلی دقیق باشد نه با عجله و عجول باشد)
 4. وب سایت باید سریع باشد( یک وب سایت باید جوری باشد که برای کاربران و مشتری های با سریع ترین سرعت بالا بیاد)
 5. شما قابل اعتماد به نظر می رسید( وب سایت شما باید استاندارهای لازم داشته باشد)

قابلیت توسعه:

طراحی سایت شرکتی که توسط مدیران و صاحبان کسب کار که برنامه هایی را در نظر دارند که این ها از قابلیت توسعه دادن یک طراحی سایت شرکتی هست که روش های زیادی برای توسعه دادن را بوجود می اورد.

برای طراحی سایت باید از همان اول یک دید فوق العاده جذاب داشته باشید و نگاه کلی نسبت به آن.

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایتت تهران

ریسپانسیو بودن:

یک مشاوره سایت به همه چی سایت دقت می کند و کار را با ظرافت تمام انجام می دهد که این قابلیت آن را دارد که دستگاه های مختلف مثل لب تاپ، موبایل، تبلت، تلفن همراه و…بالا بیاورد و قالب های مختلف در سایت به صورت مرتب  بوجود می اورد.

قسمت تماس با ما:

یکی از قسمت های مهمی که هر سایتی دارد این قسمت علاوه بر این ها باعث می شود که شما عزیزان اعتماد مشتری ها را جذب می کند که امکان آن را فراهم می کند  که این راه را برای شما عزیزان دل بوجود می آورد که شما عزیزان کاربران زیادی را به خود جذب می کند.

لینک دادن به شبکه های اجتماعی:

همانطورکه شما عزیزان می دانید امروزه لینک دادن به فضای مجازی در این زمینه یکسری فعالیت ها را به وجود می آورد که  همین طور که عزیزان شما می دانید این روز ها همه عرصه ها روی آوردند به فضای مجازی زیرا که فضای مجازی خود داراری فعالیت و یک صنعت فوق العاده خفن می باشد برای جذب مشتری و فروش فوق العاده سود آور.

داشتن یکسری جذابیت های فوق العاده بصری:

وقتی کاربران عزیز وارد سایت می شوند نباید اصلا وقتی دارد مطالب را می بیند چشم او از مطالب خسته شود چونکه مطالب خشک هست باید مطالبی  که شما عزیزان داخل سایت می زارید کاملا جذاب و چشمگیر باشد.

این جذابیت ها باید شامل فیلم، عکس، مقاله و محتواهای سئو شده باشد که شما عزیزان از آن لذت ببرید.

و اینکه حتما باید از ترکیب رنگ های فوق العاده استفاده شود. که شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر می تونید با مشاورین ما تماس بگیرید.

ادمین اینستاگرام

در شرکت وبیتال شما عزیزان می تونید به راحتی و بدون دغدغه یک ادمین تخصصی و حرفه ایی برای پیچ خود انتخاب کنید و هیچ نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت چون ادمین های ما تماما با الگوریتم اینستاگرام اشنا هستند.

Shopping Basket